Święto Niepodległości w oddziale przedszkolnym_1

Co roku 11 listopada obchodzimy w Polsce Narodowe Święto Niepodległości. Dzieci z oddziału przedszkolnego słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność. W ustach kolejnego pokolenia uroczyście zabrzmiały słowa: „Kto ty jesteś? Polak mały” oraz wybrzmiał hymn narodowy. Uroczyste obchody święta rozwijają u dzieci poczucie przynależności narodowej oraz uczą szacunku do kraju ojczystego.

Święto Niepodległości w oddziale przedszkolnym_2

Hymn Polski