Mapa strony

Szkoła Podstawowa w Dobrej im. 24 Lutego 1863 Roku
Menu główne
Strona główna
Dane kontaktowe
Lokalizacja
Wiadomości
Aktualności
Komunikaty
Archiwalne wydarzenia
Nasze sukcesy
Galerie
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Dobrej w kopalni soli w Kłodawie
Najpiękniejsze warzywo - konkurs plastyczny
Wybory przewodniczącego Samorządu Szkolnego
Dzień klocków
Lekcja zdrowia
Innowacje pedagogiczne
„Filmowy” Dzień Edukacji Narodowej
Ślubowanie klasy pierwszej
Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka
Warsztaty rękodzieła ludowego
Teatr ZWIERCIADŁO w naszej Szkole
Przedszkolaki w teatrze
Dzień Misia i Dzień Życzliwości
Szkolne Koło Tenisa Ziemnego
PIERWSZE MIEJSCE CHŁOPCÓW W ELIMINACJACH GMINNYCH
HALLOWEEN
Tradycje Andrzejkowe
Barbórka w zerówce
Mikołajki w klasach I – III
Mikołajki w zerówce
Występ „Chóru Anielskiego”
Akcja GÓRA GROSZA
Walentynki w klasie IIb
Szkolny konkurs języka niemieckiego
GMINNY TURNIEJ ,,5 MILIONÓW”
Uroczystość z okazji 151 rocznicy bitwy pod Dobrą 23 lutego 2014 r.
II Bieg Powstańca
Święto Szkoły Podstawowej w Dobrej
Bal karnawałowy
,,Dziewczyny na medal” Zawody sportowe z okazji Dnia Kobiet
GMINNY KONKURS WIEDZY "MAŁY OMNIBUS" W SZKOLE PODSTAWOWEJ W DOBREJ
„Super dziewczyna” – zawody sportowe
GMINY TURNIEJ MINI KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT
GMINY TURNIEJ MINI KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW
„Jedź z głową… w kasku” – akcja informacyjna
Pierwszy dzień wiosny
Konkurs recytatorski w Koźlu
Turniej „SUPER CHŁOPAK” w klasie IIb
,,Chłopak na medal!” w Szkole Podstawowej w Dobrej
Gminny konkurs TRADYCJE ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
Wielkanocne wypieki
Święto Szkoły 2009
Dzień Babci i Dziadka 2009
Konkurs - Tradycje Świąt Bożego Narodzenia 2009
Zabawa Karnawałowa 2009
Szkolny konkurs kolęd 2009
Dzień Pluszowego Misia i Dzień Życzliwości 2009
Jasełka 2008
Jasełka 2009
Szkolna wigilia 2009
Mikołajki 2009
Gminny Konkurs Świąteczny 2009
Andrzejki 2009
Dzień Pluszowego Misia 2010
Spotkanie z podróżnikiem w Domu Kultury w Niesułkowie 2010
Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę
Pasowanie na ucznia klasy pierwszej
Święto Edukacji Narodowej
Spotkanie z policjantem
Wybory do Samorządu Szkolnego
II Gminny Konkurs „Tradycje Świąt Bożego Narodzenia”
Święto Edukacji Narodowej 2010
Ze Szkoły w Kosmos
Zajęcia w Instytucie Europejskim
Rajd po PKWŁ
Ślubowanie Klasy Pierwszej 2010
Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy
Mikołajki klasowe 2010
Spotkanie opłatkowe i przedstawienie jasełkowe
Szkolny Bal Karnawałowy 2010
Dziewczyna na medal - Dzień Kobiet
Dzień Babci i Dziadka u Przedszkolaków
Dzień Mamy 2010
Warsztaty przyrodnicze
II Wielka Majówka
Inauguracja roku szkolnego 2011/2012
Akcja "Sprzątanie świata"
Wycieczka do ogrodu zoologicznego Safari w Borysewie
Spotkanie ze strażakiem
Spotkanie z policjantem
Wycieczka do Ogrodu Botanicznego i Palmiarni w Łodzi
Wycieczka do kopalni soli w Kłodawie
Wyjazd do Teatru Wielkiego w Łodzi na spektakl pt. „ Dziadek do orzechów”
Wyjazd do klubu „ Wytwórnia” na przedstawienie pt. „ Przygody Tomka Sawyera”
Ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na przedszkolaka
Domofon ICE
Święto Edukacji Narodowej 2011
Święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości 2011
Mamo, tato, wolę wodę
Zajęcia otwarte w oddziale przedszkolnym
Zabawa Andrzejkowa 2011
Dzień Pluszowego Misia i Dzień Życzliwości 2011
Gminny Konkurs Ekologiczny w Koźlu
Spotkanie z Mikołajem 2011
Warsztaty plastyczne w klasie pierwszej
I miejsce naszego ucznia w miejsko-gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież zapobiega pożarom”
Dzień Szalonych Fryzur
Walentynki 2011
149. ROCZNICA BITWY POD DOBRĄ 2012
Laureaci gminnego konkursu plastycznego „ 20 lat Straży Pożarnej, jak nas widzą, tak nas malują”
Święto Kobiet 2012
Konkurs recytatorski „ Wierszyki łamiące języki”
Spotkanie na temat „ Bezpieczeństwo dzieci w sieci”
Konkurs biblioteczny „ Ilustracja do książki’
Dzień Słońca
Laureaci gminnego konkursu plastycznego „Malujemy Wielkanoc pastelami” i „ Wielkanocna kartka z kalendarza”
Wycieczka do Dinoparku w Kołaciunku
Wieczór poetycki „ Kołysanie, bajanie”
III Wielka Majówka - Kochamy Nasze Mamy
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012
Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2012/2013
WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2012
Spotkanie z Anną Marią Wesołowską 2012
Rajd po PKWŁ
Wycieczka do Warszawy 2012
W BAŚNIOWEJ KAWIARENCE
Spotkanie w bibliotece w Dobrej
I Gminne Warsztaty Plastyczne „ Dobra jesień”
SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBREJ UCZCIŁA ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI
Żywa lekcja przyrody – spotkanie z hodowcą pajęczaków
Czas andrzejkowych wróżb
Andrzejkowa dyskoteka
Dzień Pluszowego Misia i Dzień Życzliwości 2012
Szkolny Konkurs Recytatorski „ Strofy o ojczyźnie”
Mikołajki w Baśniowej Kawiarence
WARSZTATY PLASTYCZNE W DOMU KULTURY W NIESUŁKOWIE
Mikołajkowy Dzień
Świąteczne warsztaty plastyczne w oddziale przedszkolnym
Planetarium 2012
TANECZNE PRZERWY W SZKOLE PODSTAWOWEJ W DOBREJ
DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2012
I GMINNY KONKURS WIEDZY „MAŁY OMNIBUS” W SZKOLE PODSTAWOWEJ W DOBREJ
ZABAWA KARNAWAŁOWA W SZKOLE PODSTAWOWEJ W DOBREJ 2012
Dzień 21 grudnia 2012 roku upłynął w naszej szkole w niezwykle miłej atmosferze.
GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO I PIOSENKI ANGIELSKIEJ 2012
Lekcja historii z okazji 150 rocznicy wybuchu powstania styczniowego i bitwy pod Dobrą
„Dziewczyna na medal” w Szkole Podstawowej w Dobrej
UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W DOBREJ MISTRZAMI MIASTA I GMINY STRYKÓW W MINI KOSZYKÓWCE
Konkurs Językoznawczy „Mądrej głowie dość dwie słowie”
„Chłopaki na medal” w Szkole Podstawowej w Dobrej
Dzień Ziemi w Szkole Podstawowej w Dobrej 2012
II Gminny Zespołowy Konkurs Matematyczny „Z matematyką na wesoło” w Szkole Podstawowej w Dobrej
Wieczorek poetycki „Julian Tuwim dzieciom” w Szkole Podstawowej w Dobrej
Zajęcia przyrodniczo – ogrodnicze w Oddziale Przedszkolnym w Dobrej
Drużyna Szkoły Podstawowej w Dobrej na konkursie bibliotecznym.
I MIEJSCE KAMILI ROGULSKIEJ w Gminnym Konkursie o Unii Europejskiej.
Uczennice Szkoły Podstawowej w Dobrej MISTRZYNIAMI Miasta i Gminy Stryków w mini piłce nożnej.
Wyniki eliminacji gminnych w mini piłce nożnej chłopców.
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Dobrej w „Strefach Tuwima”
Udział uczniów Szkoły Podstawowej w Dobrej w obchodach 78 rocznicy śmierci Józefa Piłsudskiego
„Świerszczykowe Wierszyki 2013 ” w Szkole Podstawowej w Dobrej
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Dobrej w Centrum Folkloru Polskiego w Nagawkach.
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Dobrej na wycieczce do Torunia i Ciechocinka.
Dzień Mamy w Szkole Podstawowej w Dobrej
Familiadka dla Babci i Dziadka
Konkurs Kolęd i Pastorałek 2012
Jasełka szkolne 2011
Uroczystość z okazji 150 rocznicy bitwy pod Dobrą
Otwarcie sali gimnastycznej
„Świerszczykowe Wierszyki 2014 ” w Szkole Podstawowej w Dobrej
Niecodzienne wypieki w Szkole Podstawowej w Dobrej
Uczniowie z Dobrej zachęcają do czytania
Manufaktura mydlarska
Dzień Mamy
Warsztaty plastyczne "Dobra... Maj "
V Piknik Szkolny - "W Dobrej na ludowo"
Wieczorek poetycki ,,Kochamy zwierzaki”
Gminnym Konkursie Ekologicznym
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Dobrej w „Mikrokosmosie”.
„Ich und meine Familie” – konkurs języka niemieckiego
Szkolny Konkurs Językoznawczy ,,Zmagania z językiem polskim”
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014
Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015
Sprzątanie Świata
Mali samorządowcy w Szkole Podstawowej w Dobrej
Uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Dobrej na zabawie w Niesułkowie
75 rocznica bitwy nad Bzurą
75 rocznica sowieckiej napaści na Polskę
Święto Edukacji Narodowej 2014
I miejsce dla ,,Koniczynek” ze Szkoły Podstawowej w Dobrej
I MIEJSCE DLA ,,WMH” ze Szkoły Podstawowej w Dobrej
Pasowanie klasy pierwszej
Zajęcia plastyczne ,,Dary złotej jesieni”
Spotkanie uczniów Szkoły Podstawowej w Dobrej z podróżnikiem Sebastianem Bielakiem
Wycieczka uczniów Szkoły Podstawowej w Dobrej po Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich
Światowy dzień uśmiechu
Pierwsze miejsce drużyny dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Dobrej w Międzyszkolnych Zawodach Unihokeja
Przedstawienie teatru ,,Zwierciadło”
Akademia z okazji 96 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę
III miejsce naszych uczniów na I Festiwalu Dzieci i Młodzieży CANTUS
I miejsce uczniów Szkoły Podstawowej w piłce ręcznej chłopców
II miejsce SP Dobra w piłce ręcznej dziewcząt
I miejsce dla zespołu dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Dobrej w Międzyszkolnych Zawodach w Unihokeja Miasta-Gminy Stryków!
I miejsce chłopców Szkoły Podstawowej w Dobrej w eliminacjach gminnych w unihokeju
„BIEGOWE SPOTKANIE Z HISTORIĄ” w Szkole Podstawowej w Dobrej
Wycieczka do fabryki bombek
Uczniowie na warsztatach w Pałacu Młodzieży w Łodzi
Międzynarodowy Dzień Misia 2014
Czas andrzejkowych wróżb
Mikołajki
„Dzień Potworka” i „Dzień Horroru”
Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego Szkół Podstawowych w piłce ręcznej - V miejsce
Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego w mini unihokeju dziewcząt - II miejsce
Świąteczne życzenia
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Dobrej w mini piłce ręcznej.
Konkurs ,,Tradycje świąt Bożego Narodzenia”
Szkolna Wigilia 2014
Przedstawienie jasełkowe uczniów klasy III b
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Dobrej pamiętają o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy !!!!
Pasowanie na Przedszkolaka grupa A i B
Sałatka owocowa przedszkolaków
Radosne kolędowanie w naszej Szkole
Niespodzianka dla Babci i Dziadka
Żywa lekcja przyrody
Dzień Babci i Dziadka
Bal karnawałowy
Obchody Święta Szkoły i 152 rocznica bitwy pod Dobrą
SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBREJ MISTRZEM GMINY W MINIKOSZYKÓWCE W KATEGORII CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT
Dzień Dziewczyny i Chłopaka w zerówce
Dzień Kobiet w Szkole Podstawowej w Dobrej
Szkolne zawody koszykówki dziewcząt i chłopców
Pierwszy Dzień Wiosny 2015
Warsztaty języka niemieckiego
St. Patrick’s Day
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Dobrej z wizytą na Uniwersytecie Łódzkim
Poszukiwacze wiosny
„Bezpieczni w pobliżu budowy” - przedstawienie
II Gminny Konkurs Wielkanocny
ERASMUS IN SCHOOLS w Szkole Podstawowej w Dobrej
Turniej sportowy ,,Chłopak na medal!”
Dzień Ziemi 2015
Piknik 2015
Ślubowanie Pierwszoklasistów
Prace plastyczne - Boże Narodzenie 2020
Filmy
Otwarcie sali gimnastycznej w SP Dobra
swiateczne zyczenia dla nauczycieli
Czerwony Kapturek
152 ROCZNICA BITWY POD DOBRĄ
Erasmus in Schools w Szkole Podstawowej w Dobrej
Final Benny
CORNING w Szkole Podstawowej w Dobrej
Przedstawienie świąteczne
Trampoliny
Piknik szkolny w Dobrej
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy w oddziale przedszkolnym
Dzień Mamy i Taty 2018
Hymn Polski
ZAPRASZAMY DO ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 W BRATOSZEWICACH
Święto Niepodległości w oddziale przedszkolnym_2
Święto Niepodległości w oddziale przedszkolnym_1
Historia
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Biblioteka
Zajęcia dodatkowe
Dokumenty
Archiwum
Materiały dla uczniów - NAUKA ZDALNA
Zerówka (D.Zdunek)
Religia katolicka
Logopedia
Przedszkole (A.Krzeszewska)
Religia katolicka
Klasa 1 i EDB (A.Bauer)
Klasa 1
Klasa 8 - EDB
Gimnastyka Korekcyjna
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
Klasa 2 (A.Stankiewicz)
Zajęcia komputerowe
Klasa 3 (B.Szygendowska)
Zajęcia komputerowe
Geografia (M.Woźniak)
klasa 5
klasa 6
klasa 7
klasa 8
Język niemiecki (p.Woźniak)
Język angielski (M.Gudaj)
Przedszkole
kanały do nauki języka angielskiego
klasa 1
zajęcia kreatywne
klasa 2
klasa 3
klasa 4
MATERIAŁY 23.03 - 24.04
klasa 6
klasa 7
zajęcia wyrównawcze
MATERIAŁY 20.03 - 24.04
klasa 8
MATERIAŁY 17.03 - 24.04
Język angielski (E.Błaszczyk)
Tematy 12.03. - 27.03.
Tematy 30.03. - 03.04.
Tematy 06.04. - 10.04.
Tematy 13.04. - 17.04.
Tematy 20.04. - 04.04.
Tematy 27.04. - 01.05
Tematy 04.05. - 08.05.
Tematy 11.05. - 15.05.
Tematy 18.05. - 22.05.
Tematy 25.05. - 29.05.
Tematy 01.06. - 05.06.
Tematy 08.06. - 12.06.
Tematy 15.06. - 25.06.
Informatyka (E.Błaszczyk)
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 5
Klasa 6
Klasa 7
Klasa 8
Język polski (E.Konarzewska)
Klasa 4
Klasa 5a
Klasa 5b
Klasa 6
Język polski i historia (K.Motyl)
Klasa 4
Historia 16 marca
Historia 23 marca
Historia 30 marca
6 kwietnia
20 kwietnia
27 kwietnia
4 maja
11 maja
18 maja
25 maja
1 czerwca
8 czerwca
15 czerwca
22 czerwca
Klasa 5a
Historia 16-24 marca
Historia 25-31 marca
3 kwietnia
6 kwietnia
17 kwietnia
20 kwietnia
24 kwietnia
27 kwietnia
4 maja
8 maja
11 maja
15 maja
18 maja
22 maja
25 maja
29 maja
1 czerwca
5 czerwca
8 czerwca
15 czerwca
19 czerwca
22 czerwca
Klasa 5b
Historia 16-31 marca
2 kwietnia
2 kwietnia
3 kwietnia
16 kwietnia
17 kwietnia
23 kwietnia
24 kwietnia
24 kwietnia
30 kwietnia
7 maja
8 maja
14 maja
15 maja
21 maja
22 maja
28 maja
29 maja
4 czerwca
5 czerwca
19 czerwca
24 czerwca
Klasa 6
Historia 17-31 marca
2 kwietnia
6 kwietnia
16 kwietnia
16 kwietnia
20 kwietnia
23 kwietnia
27 kwietnia
30 kwietnia
4 maja
7 maja
11 maja
14 maja
18 maja
21 maja
25 maja
28 maja
1 czerwca
4 czerwca
8 czerwca
15 czerwca
22 czerwca
25 czerwca
Klasa 7
16- 24 marca
25-31 marca
1 kwietnia
2 kwietnia
3 kwietnia
6 kwietnia
8 kwietnia
15 kwietnia
16 kwietnia
17 kwietnia
20 kwietnia
22 kwietnia
23 kwietnia
24 kwietnia
27 kwietnia
29 kwietnia
30 kwietnia
4 maja
6 maja
7 maja
8 maja
11 maja
13 maja
14 maja
15 maja
18 maja
20 maja
21 maja
22 maja
25 maja
27 maja
28 maja
29 maja
1 czerwca
3 czerwca
4 czerwca
5 czerwca
8 czerwca
10 czerwca
15 czerwca
19 czerwca
22 czerwca
24 czerwca
25 czerwca
Klasa 8a
16- 24 marca
25-31 marca
1 kwietnia
3 kwietnia
6 kwietnia
Historia 17 - 31 marca
Historia 1 kwietnia
Historia 1 kwietnia
6 kwietnia
Historia 7 kwietnia
7 kwietnia
8 kwietnia
Historia 8 kwietnia
15 kwietnia
Historia 15 kwietnia
17 kwietnia
20 kwietnia
21 kwietnia
Historia 21 kwietnia
22 kwietnia
Historia 22 kwietnia
24 kwietnia
27 kwietnia
Historia 28 kwietnia
28 kwietnia
29 kwietnia
Historia 29 kwietnia
30 kwietnia
4 maja
5 maja
Historia 5 maja
6 maja
Historia 6 maja
8 maja
11 maja
Historia 12 maja
12 maja
Historia 13 maja
13 maja
15 maja
18 maja
Historia 19 maja
19 maja
Historia 20 maja
20 maja
22 maja
25 maja
26 maja
Historia 26 maja
27 maja
Historia 27 maja
29 maja
1 czerwca
2 czerwca
Historia 2 czerwca
Historia 3 czerwca
3 czerwca
5 czerwca
8 czerwca
9 czerwca
Historia 9 czerwca
10 czerwca
Historia 10 czerwca
15 czerwca
19 czerwca
22 czerwca
23 czerwca
Historia 23 czerwca
24 czerwca
Historia 24 czerwca
Klasa 8b
1 kwietnia
2 kwietnia
2 kwietnia
25-31 marca
15-24 marca
Historia 17 - 31 marca
Historia 3 kwietnia
3 kwietnia
6 kwietnia
Historia 7 kwietnia
8 kwietnia
15 kwietnia
15 kwietnia
16 kwietnia
17 kwietnia
Historia 17 kwietnia
20 kwietnia
21 kwietnia
Historia 21 kwietnia
22 kwietnia
23 kwietnia
24 kwietnia
Historia 24 kwietnia
27 kwietnia
Historia 28 kwietnia
29 kwietnia
30 kwietnia
4 maja
Historia 5 maja
6 maja
7 maja
Historia 8 maja
8 maja
11 maja
Historia 12 maja
13 maja
14 maja
Historia 15 maja
15 maja
18 maja
Historia 19 maja
20 maja
21 maja
Historia 22 maja
22 maja
25 maja
Historia 26 maja
27 maja
28 maja
29 maja
Historia 29 maja
Historia 29 maja
1 czerwca
Historia 2 czerwca
3 czerwca
4 czerwca
5 czerwca
Historia 5 czerwca
8 czerwca
Historia 9 czerwca
10 czerwca
15 czerwca
19 czerwca
Historia 19 czerwca
22 czerwca
Historia 23 czerwca
24 czerwca
25 czerwca
lekcje w Muzeum Powstania Warszawskiego
Plastyka (A.Norek)
Klasa 4
Klasa 5
Klasa 6
Klasa 7
Muzyka (A.Norek)
Klasa 4
Klasa 5
Klasa 6
Klasa 7
Historia/WOS (M.Wielgus)
WOS
Historia
Wychowanie fizyczne (K.Skowrońska)
Klasa 4
Klasa 6
Klasa 7
Klasa 8
Biologia i przyroda(J.Lis)
Klasa 4
Klasa 5a , 5b
Klasa 6
Klasa 7
Klasa 8a , 8b
Wychowanie fizyczne(S.Balcerek)
KLASA VA i VB
MARZEC
PONIEDZIAŁEK 30.03.2020
WTOREK 31.03.2020
KWIECIEŃ 2020
ŚRODA 01.04.2020
Czwartek 02.04.2020
Piątek 03.04.2020
Poniedziałek 06.04.2020
WTOREK 07.04.2020
ŚRODA 08.04.2020
ŚRODA 15.04.2020
Czwartek 16.04.2020
Piątek 17.04.2020
PONIEDZIAŁEK 20.04.2020
WTOREK 21.04.2020
ŚRODA 22.04.2020
Czwartek 23.04.2020
Piątek 24.04.2020
PONIEDZIAŁEK 27.04.2020
ŚRODA 29.04.2020
Czwartek 30.04.2020
MAJ 2020
PONIEDZIAŁEK 04.05.2020
WTOREK 05.05.2020
PONIEDZIAŁEK 11.05.2020
ŚRODA 13.05.2020
CZWARTEK 14.05.2020
Piątek 15.05.2020
PONIEDZIAŁEK 18.05.2020
ŚRODA 20.05.2020
CZWARTEK 21.05.2020
Piątek 22.05.2020
PONIEDZIAŁEK 25.05.2020
ŚRODA 27.05.2020
CZWARTEK 28.05.2020
Piątek 29.05.2020
CZERWIEC 2020
Poniedziałek 01.06.2020
CZWARTEK 04.06.2020
Piątek 05.06.2020
PONIEDZIAŁEK 08.06.2020
Wtorek 09.06.2020
Piątek 19.06.2020
22.06.2020
23.06.2020
24.06.2020
25.06.2020
KLASA VI i VII CHŁOPCY
MARZEC 2020
PONIEDZIAŁEK 30.03.2020
WTOREK 31.03.2020
KWIECIEŃ 2020
ŚRODA 01.04.2020
Piątek 03.04.2020
Poniedziałek 06.04.2020
WTOREK 07.04.2020
ŚRODA 08.04.2020
ŚRODA 15.04.2020
Piątek 17.04.2020
PONIEDZIAŁEK 20.04.2020
WTOREK 21.04.2020
ŚRODA 22.04.2020
Piątek 24.04.2020
PONIEDZIAŁEK 27.04.2020
WTOREK 28.04.2020
ŚRODA 29.04.2020
MAJ 2020
PONIEDZIAŁEK 04.05.2020
WTOREK 05.05.2020
PONIEDZIAŁEK 11.05.2020
WTOREK 12.05.2020
Piątek 15.05.2020
PONIEDZIAŁEK 18.05.2020
WTOREK 19.05.2020
Piątek 22.05.2020
PONIEDZIAŁEK 25.05.2020
WTOREK 26.05.2020
Piątek 29.05.2020
CZERWIEC 2020
01.06.2020
Wtorek 02.06.2020
ŚRODA 04.06.2020
Piątek 05.06.2020
PONIEDZIAŁEK 08.06.2020
Wtorek 09.06.2020
PIĄTEK 12.06.2020
Piątek 19.06.2020
PONIEDZIAŁEK 22.06.2020
WTOREK 23.06.2020
ŚRODA 24.06.2020
KLASA VIII A i VIIIB CHŁOPCY
MARZEC 2020
PONIEDZIAŁEK 30.03.2020
WTOREK 31.03.2020
KWIECIEŃ 2020
ŚRODA 01.04.2020
Piątek 03.04.2020
Poniedziałek 06.04.2020
ŚRODA 08.04.2020
ŚRODA 15.04.2020
Piątek 17.04.2020
PONIEDZIAŁEK 20.04.2020
ŚRODA 22.04.2020
Piątek 24.04.2020
PONIEDZIAŁEK 27.04.2020
ŚRODA 29.04.2020
MAJ 2020
PONIEDZIAŁEK 04.05.2020
ŚRODA 06.05.2020
PIĄTEK 08.05.2020
PONIEDZIAŁEK 11.05.2020
Piątek 15.05.2020
PONIEDZIAŁEK 18.05.2020
Piątek 22.05.2020
PONIEDZIAŁEK 25.05.2020
ŚRODA 27.05.2020
Piątek 29.05.2020
CZERWIEC 2020
Poniedziałek 01.06.2020
Piątek 05.06.2020
PONIEDZIAŁEK 08.06.2020
Piątek 19.06.2020
PONIEDZIAŁEK 22.06.2020
ŚRODA 24.06.2020
Test
WDŻ (E.Woźniarska)
Klasa IV
Religia katolicka (E.Woźniarska)
Tematy od 23.03 do 04.05.2020r.
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 5
Klasa 6
Klasa 7
Klasa 8
Tematy od 05.05.2020r.
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 5
Klasa 6
Klasa 7
Klasa 8
Religia mariawicka (A.Bauer)
Język niemiecki (M.Nowak)
Klasa 4
Klasa 6
Klasa 7
Klasa 8a
Klasa 8b
Matematyka (E.Zielińska)
Klasa 4
Klasa 5b
Klasa 6
Klasa 7
Klasa 8a i 8b
Zajęcia wyrównawcze kl. VIII
Chemia, fizyka, matematyka (E.Kunce)
Klasa 5a
Klasa 7
Klasa 8
Technika (A. Fortuna)
Klasa 4
Klasa 5
Klasa 6
Logopeda (M.Cichosz - Sadecka)
Pomoc psychologiczna
Pedagog szkolny
Świetlica
Anna Stankiewicz
Bogumiła Szygendowska
Sebastian Balcerek
Propozycje gier i zabaw
KLASY I - III
KLASY IV - VIII
Katarzyna Skowrońska
Agata Norek
Jolanta Lis
Małgorzata Olczak
Świetlica dla przedszkola
Daria Zdunek
Anna Krzeszewska
Kalendarz roku szkolnego
Konsultacje z nauczycielami
Dziennik elektroniczny
Rekrutacja
Ochrona danych osobowych
Jadłospis
ŚWIETLICA - nauczanie zdalne
A. Bauer
A. Stankiewicz
B. Szygendowska
A. Szadkowska
S. Balcerek
Propozycje zadań świetlicowych
CZWARTEK 22.10.2020
Piątek 23.10.2020
WTOREK 27.10.2020
ŚRODA 28.10.2020
CZWARTEK 29.10.2020
Piątek 30.10.2020
WTOREK 10.11.2020
CZWARTEK 12.11.2020
Piątek 13.11.2020
WTOREK 17.11.2020
ŚRODA 18.11.2020
CZWARTEK 19.11.2020
Piątek 20.11.2020
WTOREK 24.11.2020
ŚRODA 25.11.2020
CZWARTEK 26.11.2020
Piątek 27.11.2020
WTOREK 01.12.2020
ŚRODA 02.12.2020
CZWARTEK 03.12.2020
Piątek 04.12.2020
ŚRODA 09.12.2020
CZWARTEK 10.12.2020
Piątek 11.12.2020
WTOREK 15.12.2020
ŚRODA 16.12.2020
CZWARTEK 17.12.2020
Piątek 18.12.2020
WTOREK 22.12.2020
K. Skowrońska
E. Błaszczyk
M. Olczak
RSS
Mapa strony